Відкрий свій ресторан
з ONE GOGI
Ми спробували чужі франшизи, відкрили понад 15 ресторанів та створили ідеальний бізнес у сфері громадського харчування, що дає максимально швидке повернення інвестицій та мінімум проблем на старті та під час роботи.
Ви маєте досвід у бізнесі?
Тоді, напевно, ви стикалися з тим, як складно знайти ідеального партнера
 • Надійна бізнес-модель
  Наша керуюча компанія веде понад 10 ресторанів різної спрямованості. Модель грузинського ресторану ONE GOGI дає найкраще повернення інвестицій вже з перших місяців.
 • Якісна підтримка
  Відкриттям закладу, який ми можемо зробити під ключ, наша робота не закінчується. Ми забезпечуємо фінансову, технічну та маркетингову підтримку щодня.
 • Адекватні ціни
  Ми не женемося за прибутком на шкоду якості, тому роботі з кожним партнером ми приділяємо достатньо часу, доки не будемо впевнені в тому, що локація, дизайн та інші рішення обрані правильно.
 • Індивідуальний підхід
  Кожен власник бізнесу має свої ідеї щодо розвитку бізнесу. Важливо обговорювати та реалізовувати найуспішніші ідеї, що виникають у всіх партнерів.
Про компанію
Створили бренд One Gogi у 2017році, який досить безболісно пройшов кризові випробування, викликані сovid-19, розвинувши власні формати самовивозу та доставки. З початком війни наші ресторани активно приймають участь у волонтерській діяльності по харчуванню внутрішньо переміщених осіб та після виходу на прибуток почали підтримувати ЗСУ фінансово, надаючи адресну допомогу військовим дронами, харчуванням, ремонтом автівок.
Основні показники франшизи
Ми не прагнемо завищити показники чи розповісти про те, чого нема. Усі наші цифри перевірені часом та відкритими ресторанами.
від 4000$
середній щомісячний прибуток
3 місяці
середній термін відкриття нового ресторану
від 14 міс.
повна окупність інвестицій
від 45000$
розмір інвестицій у новий проект
Якщо ресторан, то лише ONE GOGI
Ми добре підготувалися, щоб дати вашому бізнесу сильні конкурентні переваги.
Бажаєте дізнатися більше? Заповнюйте форму та качайте презентацію.
Олександр Коротков
Телефон: +38 097 568 94 90
м Дніпро, пр. Д.Яворницького, 57