Відкрий свій ресторан
з ONE GOGI
Ми спробували чужі франшизи, відкрили понад 15 ресторанів та створили ідеальний бізнес у сфері громадського харчування, що дає максимально швидке повернення інвестицій та мінімум проблем на старті та під час роботи.
Ви маєте досвід у бізнесі?
Тоді, напевно, ви стикалися з тим, як складно знайти ідеального партнера
 • Надійна бізнес-модель
  Наша керуюча компанія веде понад 10 ресторанів різної спрямованості. Модель грузинського ресторану ONE GOGI дає найкраще повернення інвестицій вже з перших місяців.
 • Якісна підтримка
  Відкриттям закладу, який ми можемо зробити під ключ, наша робота не закінчується. Ми забезпечуємо фінансову, технічну та маркетингову підтримку щодня.
 • Адекватні ціни
  Ми не женемося за прибутком на шкоду якості, тому роботі з кожним партнером ми приділяємо достатньо часу, доки не будемо впевнені в тому, що локація, дизайн та інші рішення обрані правильно.
 • Індивідуальний підхід
  Кожен власник бізнесу має свої ідеї щодо розвитку бізнесу. Важливо обговорювати та реалізовувати найуспішніші ідеї, що виникають у всіх партнерів.
Про компанію
Ми займаємося розвитком ресторанів із 2009 року. На даний момент ми керуємо мережею різноманітних ресторанів (zveselo.com.ua). Придбали 3 франшизи, щоби переконатися, що наші моделі роботи досить ефективні. Створили бренд ONE GOGI у 2017 році, який на даний момент досить безболісно проходить кризові випробування, викликані COVID-19 завдяки добре розвиненій доставці та роботі на самовивіз.
Основні показники франшизи
Ми не прагнемо завищити показники чи розповісти про те, чого нема. Усі наші цифри перевірені часом та відкритими ресторанами.
від 4000$
середній щомісячний прибуток
3 місяці
середній термін відкриття нового ресторану
від 14 міс.
повна окупність інвестицій
від 45000$
розмір інвестицій у новий проект
Якщо ресторан, то лише ONE GOGI
Ми добре підготувалися, щоб дати вашому бізнесу сильні конкурентні переваги.
Бажаєте дізнатися більше? Заповнюйте форму та качайте презентацію.
Сергій Головацький
Телефон: +38 050 208 12 66
м Дніпро, пр. Д.Яворницького, 57